Товариство з обмеженою відповідальністю “Карпатська кераміка” зареєстровано 12 липня 2002 року. Основним продуктом виробництва є: керамічна глазурована плитка для внутрішнього облицювання стін згідно норм ДСТУ розмірами 200х250мм, 250х333мм, 250х250мм, 250х400мм, 200х500мм та 300х300мм.

За час своєї діяльності завод “Карпатська кераміка” змінився не тільки зовні, але й зумів досягнути неабияких показників у випуску готової продукції. Про це свідчить не тільки те, що ТзОВ “Карпатська кераміка” входить до складу кращих виробників керамічної плитки в Україні, але й масштаби її реалізації та конкурентноспроможність.

На сучасному італійському обладнанні за іспанською технологією з імпортної та вітчизняної сировини виготовляється керамічна плитка різна як за стилем, так і за дизайнерским рішенням. На сьогодні дизайнерами заводу розроблено більше 100 видів керамічної плитки, яка відповідає найвибагливішим вимогам. Керамічна плитка для облицювання стін та підлоги, декоративні елементи (фризи та декори, мозаїка) відповідають усім сучасним нормам.

Надалі виробництво планує розширення та урізноманітнення асортименту виробів: виробництво власного бісквіту (сирець), виготовлення підлогового гресу. Все це дасть можливість збільшити та урізноманітнити випуск продукції, зменшить її собівартість а також забезпечить нові робочі місця.